wrapper

سایت رسمی انجمن مدیریت پروژه ایران

گزارش فعالیت‌های هسته مرکزی شبکه ارزیابان جایزه ملی

به گزارش روابط عمومی انجمن مدیریت پروژه ایران، هسته مركزي شبكه ارزيابان جايزه ملي مديريت پروژه از پنجم دی 1398 به طور رسمی فعالیت خود را با عضویت خانم‌ها هنگامه خوش‌چشمی(رئیس) و الهام ذره‌پرور(دبیر) و آقایان مهرداد رییس زاده، حامد طاهری مشهدی، فرشید یوسفی و لطفعلی زندیه آغاز کرده است.

اهم اقدامات انجام شده در هسته مركزي شبكه ارزيابان جايزه ملي مديريت پروژه در بازه یک ماهه اوایل دی تا اوایل بهمن به شرح زیر:

جلسات هفتگي هسته مرکزی از 5 دی 1398 آغاز شد و 76 نفر-ساعت تا سوم بهمن 1398 دراین جلسات صرف شده است. در مجموع نیز 90 نفر-ساعت در امور مرتبط با هسته مركزي زمان صرف شده است.

یکی از مهمترین اقدامات هسته مرکزی، تدوين منشور شبكه ارزيابان بوده است. همچنین اطلاع‌رساني و نظرخواهي از اعضاي شبكه ارزيابان در خصوص منشور شبكه ارزيابان در دستور کار قرار گرفته و قرار است در جلسه ای با حضور نماینده کمیته جایزه نظر اعضا بر روی منشور بررسی شود.

كارگروه‌هاي مرتبط با اهداف شبكه ارزيابان نیز تشکیل شده و عضوگيري و فعاليتشان آغاز شده است. این کارگروه‌ها شامل مدیریت دانش، مدیریت کیفیت، مدیریت منابع و بازاریابی است.

شاخه ها و کارگروه ها

کاربران بر خط

ما 135 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

درباره ما

انجمن مدیریت پروژه ایران یک انجمن علمی زیر نظر وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری است که با هدف بنیادی ارتقاء دانش مدیریت پروژه با رئوس زیر در کشور ایجاد شده است:

 -گسترش و پیشرفت دانش مدیریت پروژه و بومی سازی آن

- ارتقاء جایگاه مدیریت پروژه در نظام اجرایی کشور

- رشد مهارتهای مدیران پروژه

- توسعه، ترویج، آموزش، پژوهش و مشاوره مدیریت پروژه

       logo-samandehi

تماس با انجمن

آدرس: تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، ساختمان انستیتو مهندسی نفت، طبقه همکف

تلفن: (5خط) 88229406

نمابر:89784216

پست الكترونيك دبیرخانه: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پست الکترونیک عضویت: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

ثبت نام در خبرنامه انجمن

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family