wrapper

سایت رسمی انجمن مدیریت پروژه ایران

تیم اجرایی متشکل از جوانان، بازوی توانمند کمیته دور نهم جایزه ملی

به گزارش روابط عمومی انجمن مدیریت پروژه ایران، تیم 6 نفره ای از اعضای یانگ کرو انجمن در شهریور 1398 به دستور رئیس کمیته جایزه با هدف یاری رساندن به کمیته در بخش اجرایی جایزه، تشکیل شد. این تیم در بازه زمانی پنج ماهه(شهریور تا دی) مجموعا 200 نفر-ساعت در جلسات هماهنگی زمان صرف کرده‌اند. همچنین 800 نفر-ساعت نیز به صورت غیرحضوری در به اجرا رساندن اموری که به برخی از آن‌ها در ذیل اشاره شده است، همراه کمیته جایزه بوده‌اند:

  • ساخت دیتابیس کامل از مشخصات ارزیابان: حدود 150 فرم با همکاری ارزیابان بالقوه جمع آوری شد تا به این ترتیب، دیتابیس جامع شبکه ارزیابان ایجاد شود. این دیتابیس در راستای گسترش شبکه ارزیابان ایجاد شده و حاوی کلیه اطلاعات و سوابق مورد نیاز ارزیابان جهت گزینش و انتخاب آن‌ها در پروژه ها است.
  • بررسی کلیه مدارک بین المللی: تمامی بروشورها، کاتالوگ ها، آیین نامه ها، فرم ها و دستورالعمل‌های جاری در جایزه بین‌المللی IPMA بعد از ترجمه با مدارک جایزه ملی مقایسه و تطبیق داده شدند. این امر جهت همسان‌سازی فرایندهای جایزه ملی با جایزه بین المللی در دستور کار قرار گرفته است.
  • تهیه و طراحی مدارک: تمامی فرم ها، پوسترها و گزارش‌های اینفوگرافیک توسط تیم اجرایی تهیه و در اختیار کمیته جایزه قرار می‌گیرد.
  • تهیه گزارش و اخبار: گزارش عملکرد کمیته، رویدادها، اطلاعیه‌ها و اخبار به صورت دوره‌ای و موردی توسط تیم اجرایی، تهیه و جهت انتشار در سایت و شبکه‌های مجازی انجمن در اختیار کمیته قرار می‌گیرد.
  • ساخت دیتابیس مستندات ادوار گذشته: کلیه مستندات ادوار گذشته بعد از مطالعه و دسته بندی در قالب دیتابیسی جامع، گردآوری شدند. این دیتابیس شامل اسناد مربوط به داوری، منشور جایزه و برگزاری جشن است.
  • بررسی کلیه صورتجلسات ادوار گذشته: از آنجا که ممکن بود برخی از موارد بررسی شده در جلسات ادوار گذشته جایزه به صورت دستورالعمل یا رویه درنیامده‌ باشند، تیم اجرایی مامور بررسی تمامی این صورتجلسات شدند.
  • بررسی چارچوب تهیه کلوپ برندگان و کتابچه یادبود: تیم اجرایی کمیته دور نهم با مطالعه و تحقیق جهت ایجاد باشگاه برندگان جایزه ملی، ساختار اولیه و محورهای اصلی شکل گیری باشگاه برندگان را ایجاد کرد. همچنین در راستای تدوین کتابچه یادبود ادوار جایزه ایران، مطالب و محتوای تشکیل دهنده کتابچه استخراج شده و بومی گردید.
  • تهیه دستورالعمل‌: تیم اجرایی وظیفه تهیه دستورالعمل‌های مربوط به ثبت درس آموخته‌ها، مستندسازی، نحوه نامگذاری فایل‌های تولید شده و گزارش‌ها و اخبار را به عهده داشته است.
  • جمع‌آوری بایدها و نبایدها: هر کدام از کمیته‌های مربوط به ادوار گذشته جایزه ملی مدیریت پروژه، بایدها و نبایدهایی را برای ارزیابان خود مشخص کرده‌اند. تیم اجرایی جایزه نهم با مطالعه کلیه مستندات مربوطه فهرست بایدها و نبایدها را برای جایزه امسال تهیه نمود.

شاخه ها و کارگروه ها

کاربران بر خط

ما 626 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

درباره ما

انجمن مدیریت پروژه ایران یک انجمن علمی زیر نظر وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری است که با هدف بنیادی ارتقاء دانش مدیریت پروژه با رئوس زیر در کشور ایجاد شده است:

 -گسترش و پیشرفت دانش مدیریت پروژه و بومی سازی آن

- ارتقاء جایگاه مدیریت پروژه در نظام اجرایی کشور

- رشد مهارتهای مدیران پروژه

- توسعه، ترویج، آموزش، پژوهش و مشاوره مدیریت پروژه

       logo-samandehi

تماس با انجمن

آدرس: تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، ساختمان انستیتو مهندسی نفت، طبقه همکف

تلفن: (5خط) 88229406

نمابر:89784216

پست الكترونيك دبیرخانه: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پست الکترونیک عضویت: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

ثبت نام در خبرنامه انجمن

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family