wrapper

سایت رسمی انجمن مدیریت پروژه ایران

سومین دوره آموزشی تربیت ارزیاب PEBبرگزار شد

به گزارش روابط عمومی انجمن مدیریت پروژه ایران، سومین دوره‌ تربیت ارزیاب و انتقال مفاهیم PEB در روزهای 19 و 20 دی ماه 1398 برگزار شد و 30 نفر از ارزیابان بالقوه با تدریس مهندس حسین رادمهر برای ارزیابی پروژه‌های جایزه ملی مدیریت پروژه در دور نهم آماده شدند. لازم به ذکر است در ابتدا 47 متاقضی شرکت در این دوره، رزومه خود را به دبیرخانه انجمن ارسال کرده بودند و کمیته جایزه براساس الزامات و با بررسی رزومه‌ها، نفرات نهایی را جهت شرکت در دوره مشخص کرد.
این دوره‌ با خوش‌آمدگویی مهندس صیقلی رئیس کمیته دور نهم جایزه و پخش پیام‌های ویدئویی‌هایی از خانم پائولیان هماهنگ کننده IPMA Awardو مهندس غلامرضا صفاکیش رئیس شبکه اعضای جوان IPMA آغاز شد. سپس مدرس دوره در بخش نخست به معرفی IPMA و تاریخچه مدل ارزیابی در دنیا و ایران پرداخت. در ادامه مقدمه‌ای بر مدل PEM بیان شد و سپس حوزه و معیارهای مختلف PEB مورد بررسی قرار گرفت.
همچنین در این دوره با برگزاری 6 کارگاه گروهی بر روی Case Study واقعی، پروژه Nanjing چین و برنده جایزه طلا سال 2015، سعی در عمیق‌سازی مفاهیم و معیارهای PEB و مدل ارزیابی برای شرکت‌کنندگان بود. در بخش پایانی نیز توصیه‌های کمیته جایزه درخصوص بایدها و نبایدهای ارزیابی، نکات تکمیلی و چالش‌های ارزیابی در اختیار حضار قرار گرفت. ارزیابان در انتهای دوره، با تقسیم در دو گروه، جلسات ارزیابی را با تعریف نقش‌های سازمان متقاضی، تیم ارزیابی و ناظران شبیه‌سازی نمودند.
در تمام طول دوره نیز، با توجه به تجربیات و سابقه شرکت‌کنندگان، جلسات پرسش و پاسخ و بازخوردگیری انجام و به اشتراک گذاری درس آموخته‌ها انجام شد.
بعد از اتمام دوره آموزشی با انجام آزمون کتبی از شرکت کنندگان، دانش تئوری کسب شده طی دوره مورد ارزیابی قرار گرفت.
آقایان محمدحسین صیقلی و مهدی ابراهیمی از کمیته جایزه به عنوان ناظر کیفی در این دوره‌ها حضور داشتند. همچنین خانم‌ها پریسا ندیری و هنگامه خوش‌چشمی از کمیته جایزه در این دوره‌ها حاضر شدند.

شاخه ها و کارگروه ها

کاربران بر خط

ما 269 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

درباره ما

انجمن مدیریت پروژه ایران یک انجمن علمی زیر نظر وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری است که با هدف بنیادی ارتقاء دانش مدیریت پروژه با رئوس زیر در کشور ایجاد شده است:

 -گسترش و پیشرفت دانش مدیریت پروژه و بومی سازی آن

- ارتقاء جایگاه مدیریت پروژه در نظام اجرایی کشور

- رشد مهارتهای مدیران پروژه

- توسعه، ترویج، آموزش، پژوهش و مشاوره مدیریت پروژه

       logo-samandehi

تماس با انجمن

آدرس: تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، ساختمان انستیتو مهندسی نفت، طبقه همکف

تلفن: (5خط) 88229406

نمابر:89784216

پست الكترونيك دبیرخانه: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پست الکترونیک عضویت: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

ثبت نام در خبرنامه انجمن

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family