wrapper

سایت رسمی انجمن مدیریت پروژه ایران

نخستین نشست نهمین جایزه ملی مدیریت پروژه برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی انجمن مدیریت پروژه ایران،  نشست آغازین فرآیند نهمین جایزه ملی مدیریت پروژه ایران سه‌شنبه(16 مهر 1398) به میزبانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد. در این نشست که اعضای کمیته جایزه انجمن مدیریت پروژه و نمایندگان پروژه‌های شرکت کننده در جایزه نهم حضور داشتند، ابتدا آقای مهندس داود کشاورز عضو هیأت مدیره انجمن مدیریت پروژه و عضو کمیته جایزه به معرفی انجمن و خدمات آن پرداخت. سپس دکتر مجید فراهانی عضو شورای عالی انجمن و عضو کمیته جایزه و بنیانگذار جایزه، تاریخچه، کلیات و نقش مدل را توضیح داد.

سپس دكتر عباس زاده معاون مدیریت برنامه‌ریزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی ضمن خیر مقدم به حضار اظهار کرد: جایزه های صنعت پتروشیمی از سال 1389، در قالب EFQM با همکاری انجمن مدیریت پروژه برای ارزیابی پروژه‌های در دست اجرا است. در سال‌های قبل، تعداد شرکت‌هایی که در صنعت پتروشیمی جایزه بین‌المللی گرفته اند، زیاد بوده‌اند؛ از جمله پتروشیمی مرودشت.

دکتر عباس زاده در بخش دیگری از سخن‌های خود از اعلام آمادگی شرکت پتروشیمی ملی ایران جهت میزبانی از دوره های آموزشی ارزیابان خبر داد.

در بخش دیگری از این نشست، معرفی کمیته جایزه و اعضای آن توسط مهندس محمد حسین صیقلی رییس کمیته جایزه و عضو شورای عالی انجمن انجام شد.

همچنین مهندس پریسا ندیری دیگر عضو این کمیته به معرفی فرآیند جایزه و ارایه زمان‌بندی جهت حضور پروژه‌ها پرداخت. در پایان سخنرانی‌ها نیز مهندس مهدی ابراهیمی به عنوان عضو کمیته جایزه، مدل PEB را جهت آشنایی شرکت کنندگان در این جایزه تشریح کرد.

قرار است پروژه‌های شرکت کننده در جایزه تعالی با این مدل مورد ارزیابی قرار گیرند.

آخرین بخش نشست نیز به پرسش و پاسخ حضار با اعضای کمیته اختصاص داشت و نمایندگان پروژه‌ها، پرسش‌های خود در راستای فرآیند حضور در جایزه را مطرح کردند.

شاخه ها و کارگروه ها

کاربران بر خط

ما 222 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

درباره ما

انجمن مدیریت پروژه ایران یک انجمن علمی زیر نظر وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری است که با هدف بنیادی ارتقاء دانش مدیریت پروژه با رئوس زیر در کشور ایجاد شده است:

 -گسترش و پیشرفت دانش مدیریت پروژه و بومی سازی آن

- ارتقاء جایگاه مدیریت پروژه در نظام اجرایی کشور

- رشد مهارتهای مدیران پروژه

- توسعه، ترویج، آموزش، پژوهش و مشاوره مدیریت پروژه

       logo-samandehi

تماس با انجمن

آدرس: تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، ساختمان انستیتو مهندسی نفت، طبقه همکف

تلفن: (5خط) 88229406

نمابر:89784216

پست الكترونيك دبیرخانه: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پست الکترونیک عضویت: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

ثبت نام در خبرنامه انجمن

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family